Uradni zastopnik za blagovno znamko Opel, AutoWallis Slovenia Distribution, z veseljem lansira na slovenski trg pomembno novost za prav vse slovenske kupce:
od oktobra 2025 dalje so vsa nova osebna in gospodarska vozila znamke Opel opremljena z izjemnim 8-letnim jamstvom FlexCare.
Gre za eno daljših jamstev v Sloveniji, s katerim AutoWallis Slovenia Distribution dokazuje zaupanje v kakovost Oplovih vozil in svojo dolgoročno zavezanost kupcem.
»Pri Oplu sedaj ne kupiš le avtomobila, kupiš 8 let zaupanja in brezskrbnosti,« poudarjajo pri AutoWallisu. »Verjamemo v kakovost Oplovih produktov in želimo našim kupcem zagotoviti brezskrbno lastniško izkušnjo – danes, jutri in naslednjih 8 let.«
Ključne prednosti novega jamstva
• 8 let jamstva / do 120.000 km (osebna vozila), oz. 200.000 km (LGV) – eno daljših standardnih jamstev v Sloveniji. • Velja tako za osebna vozila (ICE in BEV) kot tudi za lahka gospodarska vozila (ICE in BEV). • Začetek: oktober 2025, jamstvo velja za vsa na novo prodana in registrirana vozila. • Možnost podaljšanja jamstva za že registrirana vozila znotraj obstoječega garancijskega obdobja. Zaupanje, varnost in brezskrbnost
Uvedba 8 letnega jamstva je jasno sporočilo zastopnika AutoWallis v nesporno nemško kakovost, zanesljivost in varnost Oplovih vozil. Gre za odgovor na potrebe kupcev, ki si želijo več kot le avtomobil – želijo brezskrbno mobilnost in partnerja, na katerega se bodo lahko zanesli dolgoročno.
Informacija za medije
Neskončno zadovoljstvo. 8 let brez kompromisov
Nova komunikacijska kampanja ob lansiranju 8-letnega jamstva nosi jasno sporočilo: Opel stoji ob strani svojim strankam. Avtomobil je del družinskega vsakdana, varno zatočišče na dolgih poteh in zanesljiv partner v vseh življenjskih obdobjih. Enako velja z a poslovne uporabnike – podjetja in samostojne podjetnike, obrtnike, katerih so vozila Opel zanesljivi sodelavci mobilnosti. Prav zato Opel svoje kupce spremlja tudi po nakupu – z zaupanjem, varnostjo in brezskrbnostjo. To ni le jamstvo, temveč obljuba vsem strankam – posameznikom, družinam in podjetjem – da so na vsaki poti v dobrih rokah.
Več informacij: Ajda Žižek I PR manager I 386 41 419 622 | ajda.zizek@autowallis.com
O AutoWallis
AutoWallis je vodilni ponudnik vozil in storitev mobilnosti v regiji srednje in vzhodne Evrope. Skupina AutoWallis je prisotna v 16 državah srednje in vzhodne Evrope (Albanija, Avstrija, Bosna in Hercegovina, Češka, Bolgarija, Hrvaška, Grčija, Madžarska, Kosovo, Črna gora, Poljska, Romunija, Srbija, Slovaška, Slovenija, Severna Makedonija), kjer se ukvarja z veleprodajo in maloprodajo motornih vozil in rezervnih delov, servisiranjem ter kratkoročnim in dolgoročnim najemom vozil. Znamke, ki jih zastopa veleprodajni del skupine, vključujejo: Alpine, BYD, Dacia, Isuzu, Farizon, Jaguar, Land Rover, MG, Saab (poprodaja), Renault, KGM in Opel. Znamke, ki jih zastopa maloprodajni del, vključujejo: BMW (osebna vozila in motorna kolesa), BYD, Dacia, Ford, Isuzu, Jaguar, KIA, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Trucks, MINI, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, KGM, Suzuki, Toyota ter platforme JóAutók.hu in AUTO-LICIT.HU. Poslovna enota za storitve mobilnosti je na madžarskem trgu prisotna z blagovnimi znamkami wigo carsharing, wigo fleet in Sixt rent-a-car.
www.autowallis.com | www.facebook.com/AutoWallis I https://www.linkedin.com/company/autowallis
VIR: AutoWallis